Stovky vibrátorov pre ženy

Proposition Klitoris -G-Bod - Anal stimulator Pink

Naša cena: 32,50 €    Bežná cena: 35,75 €
Zobraziť v obchode
Dostupnosť:  
Kód tovaru:   SX4400
Dĺžka:
18.50 cm
Priemer:
2 - 3.5 cm
Batérie:
2 × AAA batérie

Zakotvite v prístave nekonečnej rozkoše spolu s týmto unikátnym vibrátorom v tvare kotvy. 

Vibrátor Proposition Romance Embraces Love splní všetky vaše túžby. Dokonca ich môže naplniť všetky naraz! Len s týmto jedinečným silikónovým vibrátorom dokážete stimulovať súčasne - tri vaše najcitlivejšie "miestečka" na tele ;)!

Je vyrobený z bezpečného silikónu, ktorý je hypoalergénny a aj starostlivosť o neho je jednoduchá. Ovláda sa tlačítkom v jeho spodnej časti. Vibrátor ponúka z troch druhov vibrácii, ktoré rozvibrujú celý vibrátor s oboma stimulátormi. Hlavica vibrátora je veľká a ohybná, preto bude jeho 13,5 cm použiteľná dĺžka postačujúca nato, aby "zakotvila" aj na váš bod G. Pokiaľ vibrátor stimuluje vašu vagínu zvnútra, análny a klitorisový stimulátor sa postarajú o dokonalé dráždenie análu a klitorisu. 

Priemer análneho stimulátora dosahuje v jeho najširšej časti len 1,5 cm preto je tento vibrátor vhodný aj pre začiatočníkov :). Jeho špička je zúžená a prepracovaná na citlivé a bezbolestné vnikanie do análu. Druhý klitorisový vibrátor má povrch pokrytý mäkkými silikónovými výstupkami, ktoré pri vibrovaní prebudia každé jedno nervové zakončenie na vašom klitorise. 

Len s ním zažijete niekoľkonásonú rozkoš. Hoďťe preto kotvu, a zakotvite spolu v prístave nekonečnej rozkoše!

Aký lubrikačný gél použiť?

Silikónové erotické pomôcky používajte výhradne s lubrikačným gélom na vodnej báze. Akýkoľvek iný lubrikačný gél by mohol materiál nenávratne poškodiť!

Batérie nie sú súčasťou balenia.

Podobné produkty:

27,40 €
Bežná cena: 30,96 €
49,90 €
Bežná cena: 53,89 €
25,40 €
Bežná cena: 27,18 €
50,90 €
Bežná cena: 53,95 €
101,90 €
Bežná cena: 116,17 €