Stovky vibrátorov pre ženy

Lelo Ella fialová

Naša cena: 46,80 €    Bežná cena: 52,88 €
Zobraziť v obchode
Dostupnosť:  
Kód tovaru:   SX4939
Dĺžka:
19.50 cm
Priemer:
3 - 5 cm
Vodeodolný:
Áno

Lelo Ella je špeciálne tvarované dildo s premenlivým priemerom a nekruhovým prierezom. Jeho tvar je zahnutý a oba konce sú ideálne na obojstranné dráždenie. Lelo je značkou pre moderné ženy, skrýva v sebe ženskosť, ktorú kombinuje s najnovšou technikou zabalenú do luxusného, elegantného a dizajnového balenia.

Lelo je svojou vizážou i funkčnosťou lákavé a zvodné, bolo inšpirované kladným vzťahom k ľudskej sexualite. Vytvorené pre maximálne vzrušenie, jeho cieľom je zhmotnenie rozkoše.

Dildo má celý povrch potiahnutý lekárskym silikónom so zamatovou po vrchovou úpravou. Širšia strana dilda Lelo Ella priamo stimuluje G-bod svojou zväčšenou plochou. Druhá strana je kónicky rozširujúca a zužujúca na príjemnú stimuláciu či už vagíny alebo priamo análu. Výhodou dilda Lelo Ella je jeho unisex prevedenie. Ak mu vyhľadáva stimuláciu prostaty, je toto dildo veľmi vhodné aj pre neho.

Vďaka použitiu lekárskeho silikónu je dildo úplne neporézne čí je možné dosiahnuť jeho maximálnu čistotu. Silikón je 100 % bezpečný hypoalergénny materiál vhodný aj pre ženy s jemnejšou vnútornou sliznicou vagíny, ktoré môžu byť citlivé na používanie erotických pomôcok z menej kvalitných materiálov.

Dildo Lelo Ella je absolútne vodotesné, vďaka čomu je vhodné aj na použitie v sprche či vani.

Súčasťou balenia je aj uzatvárateľné saténové vrecúško na hygienické a diskrétne uskladnenie.

Podobné produkty:

16,80 €
Bežná cena: 18,82 €
26,40 €
Bežná cena: 30,36 €
22,60 €
Bežná cena: 26,22 €
23,40 €
Bežná cena: 26,21 €
24,40 €
Bežná cena: 26,60 €
39,70 €
Bežná cena: 46,05 €