Stovky vibrátorov pre ženy

Lelo Mona Wave Deep Rose

Naša cena: 188,60 €    Bežná cena: 205,57 €
Produkt je momentálne vypredaný.
Dostupnosť:   nedostupný
Kód tovaru:   SX5818
Dĺžka:
19.40 cm
Priemer:
4.2 - 5.3 cm
Vodeodolný:
Áno

Jedinečný vibrátor Lelo Mona Wave je navrhnutý unikátnym spôsobom na priamu stimuláciu bodu G. Oproti klasickým vibrátorom na bod G, ktoré majú iba zahnutú hlavičku a vibrujú je práve Mona Wave skonštruovaný tak, že pri zapnutí jeho hlava opisuje pohyb prstov pri dráždení
G-bodu hore a dolu
. Čiže jeho farebná časť sa hýbe hore dolu a do tohto pohybu ešte vibruje rôznymi rýchlosťami či rytmami, vďaka čomu dochádza k extra uspokojeniu a rýchlemu nástupu G-bod orgazmu.

Silikón

Lelo Mona Wave je vyrobená zo 100 % medicínskeho silikónu, vďaka čomu máte zaručenú úplnú bezpečnosť materiálu pre vaše telo. Silikón je bez zápachu (či vôní), je hodvábne jemný
a nespôsobuje alergické reakcie či podráždenie ani tým najcitlivejším ženám.
Ak budete používať s vibrátorom aj lubrikačný gél alebo stimulačný gél, uistite sa, že jeho zloženie je výhradne na vodnej báze. Iné druhy lubrikantov môžu poškodiť silikónovú časť vibrátora.

Vibrácie a ovládanie

Pre maximálne uspokojenie máte na výber z až 10 rôznych druhov vibrácií a pulzácií. Navyše, každý jeden druh vibrácie ešte viete zrýchliť či spomaliť, na to určenými samostatnými tlačidlami.
Vibrátor má celkovo 5 tlačidiel. Na ovládanie druhu vibrácie, pridávanie, uberanie sily a tiež na zapnutie/vypnutie slúžia samostatné tlačidlá.

Nabíjanie

Okrem unikátnej funkcionality, prepracovaného ovládania a použitých najkvalitnejších materiálov na trhu je ďalšou výhodou na tomto G-bod vibrátore jeho forma napájania. Na jeho chod nepotrebujete batérie, je totiž nabíjateľný.
Stačia vám 2 hodiny na nabíjacom kábli (ktorý je súčasťou balenia) a vibrátor vám poskytne rovnako 2 hodiny pôžitku. V porovnaní s batériami to znamená, že ho môžete mať zapnutý aj celé 2 hodiny na tom najvyššom stupni a na jeho sile to nepocítite, čo nikdy nedokážete dosiahnuť pri vibrátoroch na baterky...
Vibrátor má zabudovaný pohotovostný mód, čo znamená, že batéria si nabitie udrží po dobu 90 dní. Následne je potrebné vibrátor opäť nabiť.

Vodotesnosť

V neposlednom rade tejto skvelej erotickej pomôcky je jeho 100 % vodotesnosť. Pokojne vám teda môže tento vibrátor robiť spoločnosť aj plne ponorený pod vodou :)

Prenášanie

K vibrátoru máte v balení priložené aj nepriehľadné úložné vrecko. Vrecko slúži na ochranu produktu pred prachom, slnečným žiarením ale aj pred znehodnotením inou erotickou pomôckou. Vo vrecku majte uloženú vždy iba jednu erotickú pomôcku.
Vibrátor nezabudnite pred odložením VŽDY vydezinfikovať dezinfekčným čističom na erotické pomôcky, aby nedochádzalo k sekundárnemu prenosu a množeniu baktérií vo vnútri vrecúška.
Pri prenášaní vibrátora (napríklad na dovolenku) môžete zamknúť jeho ovládanie, aby sa vibrátor náhodou sám nespustil v kufri. Zámok aktivujete súčasným podržaním tlačidiel +-.

Lubrikant a údržba

Používajte lubrikant iba na vodnej báze. Silikónový lubrikant v kontakte so silikónovým materiálom rozrušuje a poškodzuje povrch erotickej pomôcky. Vibrátor odporúčame pred a po použití dezinfikovať čističom na erotické pomôcky.

Podobné produkty:

33,60 €
Bežná cena: 36,62 €
31,50 €
Bežná cena: 35,28 €
50,90 €
Bežná cena: 54,97 €
26,40 €
Bežná cena: 30,36 €
37,60 €
Bežná cena: 41,74 €
16,20 €
Bežná cena: 18,14 €