Stovky vibrátorov pre ženy

Vibe Therapy Tri Rabbit

Naša cena: 56,00 €    Bežná cena: 62,16 €
Produkt je momentálne vypredaný.
Dostupnosť:   nedostupný
Kód tovaru:   SX5012
Dĺžka:
22.00 cm
Priemer:
3.0 - 3.5 cm
Vodeodolný:
Áno
Batérie:
3 × AAA

Tento excelentný silikónový vibrátor Tri Rabbit od značky Vibe Therapy ponúkajúci viacnásobnú rozkoš uspokojí dozaista celú vašu vagínku ;).

Jeho excelentný výkon je skrytý v 3 motorčekoch, ktoré má v sebe tento vibrátor zabudované. Prvý motorček, s ktorým si váš bod G užije dokonalé potešenie je umiestnený v špičke vibrátora. Druhý je umiestnený v strede jeho tela, takže pokiaľ bude vibrátor stimulovať váš bod G, druhý motorček sa zameria na pošvový vchod, kde pocítite jeho vibrácie dokonale ;). Rozvibruje celé okolie vašej vagínky a samozrejme nevynechá ani klitoris. Tretí motorček je zabudovaný v klitorisovom stimulátore v tvare zajačika. Jeho šikovné 2,5 cm ušká spôsobia dokonalú stimuláciu toho najcitlivejšieho miesta na vašej vagínke. 

Jeho výkon je skutočne excelentný, pretože jeho 3 motorčeky stimulujú naraz všetky vaše najvzrušujúcejšie miestečka na tele. Vyberte si jeden zo 7 ponúkaných vibračných programov, ktoré ponúka. Okrem nich si môžete zvoliť aj z 3 stupňov intenzity vibrovania, takže celkovo si môžete vybrať až z 21 rôznych typov stiimulácie. Tento luxusný vibrátor naplní túžby aj tým najnáročnejším dámam ;). 

Aký lubrikačný gél použiť?

Silikónové erotické pomôcky používajte výhradne s lubrikačným gélom na vodnej báze. Akýkoľvek iný lubrikačný gél by mohol materiál nenávratne poškodiť!

Batérie nie sú súčasťou balenia.