Stovky vibrátorov pre ženy

Mr. Flex g-bod vibrátor

Naša cena: 14,20 €    Bežná cena: 15,34 €
Produkt je momentálne vypredaný.
Dostupnosť:   nedostupný
Kód tovaru:   SX4822
Dĺžka:
28.00 cm
Priemer:
2.7 cm
Vodeodolný:
Áno
Batérie:
2 × AA batérie

Na prvý pohľad je vidieť, že tento fialový vibrátor sa svojím tvarom odlišuje od všetkých ostatných. Správne. Vibrátor Mr. Flex je z kategórie G bod vibrátorov. Je teda jasné, že spolu s ním svoj G bod nájdete!

Najdôležitejšia časť tohoto vibrátora je umiestnená na konci jednoducho ohýbateľnej paličky. Je to vibračné 6 cm vajíčko, s ktorým nahmatáte dokonale svoj bod G. Tento vibrátor je vynikajúci pre ženy, ktoré majú rady stimuláciu klitorisu, G bodu či perinea. Jeho vibrácie sú multirýchlostné a diskrétne. Nemusíte sa preto báť, že vás niekto pri hľadaní svojho bodu G začuje ;). Nastavujú sa klieskom na rukoväti vibrátora, ktorá vám navyše jednoducho zapadne do ruky. Vďaka svojej 28 cm dĺžke a 14 cm paličke sa s vibrátorom ľahko manipuluje.

Je naozaj šikovným a diskrétnym pomocníkom pri predohre s partnerom, alebo len pri hrátkách v posteli či sprche ;) Nechajte sa s ním preto unášať vo vlnách jeho vibrácií a potešte s ním nie len svoj G bod. Čo tak stimulácia klitorisu alebo perinea. Je tak len na vás, ako si tento G bod vibrátor ohnete, pretože je flexibilný a schopný spôsobiť vám maximálne uspokojenie.

Aký lubrikačný gél použiť?

Erotické pomôcky používajte výhradne s lubrikačným gélom na vodnej báze. Akýkoľvek iný lubrikačný gél by mohol materiál nenávratne poškodiť!

Batérie nie sú súčasťou balenia.

Podobné produkty:

178,40 €
Bežná cena: 205,16 €
183,50 €
Bežná cena: 212,86 €
117,20 €
Bežná cena: 133,61 €
31,50 €
Bežná cena: 35,28 €