Stovky vibrátorov pre ženy

Moja prvá erotická pomôcka

Dlho som sa pohrávala s myšlienkou zadovážiť si ju. Moja zvedavosť nakoniec vyhrala. :)
 

Rozhodla som sa pre kúpu z internetu. Online sexshop sa mi videl správnou voľbou. Čí skôr na návštevu kamenného som sa necítila. Samozrejme výber a zvažovanie trvalo dlhšie. Poznáte to sami. Laik, ktorý nemá prehľad, veľa zvažuje. Internetový obchod Mojvibrator.sk si poskytol širokú ponukú s dobrým popisom produtkov.

Možno si teraz nejeden z vás povie, že prečo to zbytočne dramatizujem. Žena je jemná duša, už rozhodnutie zadovážiť si erotickú pomôcku ma stálo veľa síl. No a ženy sú perfekcionistky, takže keď už, tak nech to za to stojí.   Áno, vibrátor, ale neverili by ste ako mi to všetko skomplikovala ich široká ponuka. Tápala som ako maturantka, pri výbere otázky. Zvíťazil jednoduchý so základnými funkciami.  Rozhodla som sa pre vibrátor z rady Vibe Therapy.

Vibrátor Euphoria ma zaujal svojím vzhľadom a tvarom. Videl sa mi ako niečo, čo mi otvorí dvere do sveta nepoznanéhoNa moje prvé hry s erotickou pomôckou priam ideálny. Ani si neviete predstaviť, ten pocit, keď som rozbaľovala diskrétny balíček. Plná zvedavosti a hanblivosti zároveň. Dnes som s ním zoznámená dokonale. Priznám sa vám, prvá skúsenosť bola trošku kostrbatá. Ale potom, som zažila zážitok na ktorý sa nezabúda. Mám síce stáleho partnera, ale prečo nezažiť niečo nové? On môj výber a rozhodnutie ocenil. Dokonca sme už spolu zablúdili do sexshopu znovu. Očakávam, že k mojej prvej erotickej pomôcke časom pribudne ďalšia. A ja sa na to už veľmi teším.  

Ďalšie články

Zmysel erotiky

Dnes sme si pre pripravili trošku umelecký článok od slovenského umelca (nechce byť menovaný) o erotike, zmyselnosti a vášni. Dúfame, že sa vám bude páčiť. Príjemné čítanie.

04.03. 2015

Aký dôležitý je orgazmus? Máte zo sexu radosť?

Aký je pre nás dôležitý orgazmus? Sexujeme len kvôli nemu alebo nás dokáže sex uspokojiť aj bez orgazmu?

17.09. 2012

5 BSDM filmov, ktoré sú lepšie ako Fifty Shades of Grey

Vedeli ste, že existuje množstvo podobne, sexuálne ladených filmov s tématikou sado-maso (SM, BSDM) ako Päťdesiat odtieňov sivej? Ak vás kniha alebo film zaujali, nenechjte si ich újsť.

20.02. 2015