Stovky vibrátorov pre ženy

Erotické hračky: Mýty verzus fakty

O erotických pomôckach sa tradujú stovky mýtov. My sme vybrali tie najčastejšie tvrdené. Pozreli sme sa na nich bližšie a rozhodli Vám dokázať opak. Prečítajte si ich a uvidíte.


Mýtus č.1

Erotické hračky sú len pre tých, čo nemajú sex alebo majú zlý sexuálny život

Výskumy ukazujú, že erotické hračky používajú hlavne ľudia, ktorý sex majú a to dokonca pravidelne. Je chybné si myslieť, že hračky používajú tí, ktorí sex nemajú. Erotické pomôcky slúžia hlavne na obohatenie a rozvoj sexuálneho života. Len štvrtina používateľov ich využíva ako náhradu skutočného sexu.  

Verdikt: Lož!
 

Mýtus č.2

Z používania erotických hračiek sa môže stať ľahko závislosť

Závislosť znamená ujmu, niečo negatívne. Čo v prípade správneho používania pomôcok sa stať nemôže. Ľudia si môžu navyknúť na používanie erotickej hračky, resp. na jej pomoc pri dosahovaní orgazmu. Vždy sa však môžu jednoducho vrátiť k masturbácii rukou prípadne to nechať na partnera :-)

Verdikt: Lož! Všetko s mierou:-)
 

Mýtus č.3

Ak má žena vibrátor, chlapa viac nepotrebuje

Sexuálne pomôcky nie sú v žiadnom prípade náhrada za reálnych ľudí (ani nafukovanie panny). Erotická hračka bude vždy len vec. Nikdy s Vami nebude raňajkovať, nikdy nepovie, čo cíti a nikdy Vás pri sexe nepohladí.  Muži sa častokrát boja kúpiť partnerke vibrátor, pretože majú pocit, že ich najdôležitejšia vec, tým stratí svoju funkciu. Pravda je však úplne iná. Ženy chcú mať chlapa a vždy bude pre nich č.1. Ako doplnok však veľmi rady privítajú nejakú tú pomôcku. A prípade ak partnera nemajú z erotickej pomôcky sa stáva verný priateľ.

Verdikt: Lož!
 

Mýtus č.4

Muži používajú erotické hračky, pretože nemajú skutočný sex

Mýty o tom, že muži bez partnerky sú nadržaní, nutne potrebujú použiť erotickú hračku a pozrieť si hodiny porna zavretí v suteréne sú už dávno považované za nezmysli.Podľa amerického prieskumu používa erotické pomôcky pri masturbáciu 21% mužov, z nich je presná polovica zadaných a tá druha zasa slobodných. Muži pochopili, že najlepšia cesta k tomu, aby sa z nich stali dokonalí milenci je poznať perfektne svoje vlastné telo a jeho správanie. Masturbácia, či už s alebo bez erotickej hračky je kľúčom k učeniu a kontrole ejakulácie. Ak teda chlap používa pomôcky, tak to neznamená, že je smoliar, práve naopak! Je veľmi šikovný a v posteli bude stáť určite za to.

Verdikt: Lož!
 

Mýtus č.5

Existujú dobré a zlé erotické hračky

Erotické hračky nemôžu byť zlé. S výnimkou lacných napodobenín, ktoré predstavujú zdravotné riziko. Takého zdraviu škodlivé hračky sa slovenskom trhu už takmer nevyskytujú. Preto žiadne kritérium na rozdelenie hračiek na dobré a zlé neexistuje. Problém je len v tom, že každému vyhovuje niečo iné. Vibrátor , ktorý sa zdá jednej žene príliš veľký a málo ohybný môže byť pre inú ženu zasa úplne ideálny.Je veľmi dôležité si vybrať správnu erotickú hračku. Neexistuje žiadny zoznam dobrých hračiek, ktoré vyhovujú všetkým. Jednoducho si premyslite aké máte nároky a podľa toho vyberajte.

Verdikt: Lož!
 

Mýtus č.6

Čím je hračka drahšia, tým lepšie

Často krát aj tie najmenšie a najlacnejšie vibrátory dokážu rozveseliť viac ako tie drahé. Príkladom je obľúbený Lady Finger. Výhodou drahších vibrátorov je to, že sú vyrobené z kvalitnejších materiálov a väčšinou majú viac funkcií ako tie lacnejšie.

Verdikt: Lož!

Ďalšie články

USB kľúč s vibrátorom pre ženy

Hľadáte diskrétny, špičkový a elegantný vibrátor do Vašej kabelky? Navyše, máte radi technologické novinky? USB vibrátor DUET je pre Vás ako stvorený. Absolútna svetová novinka prichádza na slovenský trh.

21.07. 2012

Cviky na posilnenie panvového dna + pomôcky

Venušine guličky poskytujú nie len príjemné pocity ale sú vhodná (erotická) pomôcka aj na posilovanie panvového svalstva. Ak vás zaujíma, čo vám používanie venušiných guličiek môže priniesť, práve pre vás je určený tento článok.

17.04. 2015

Moja prvá erotická pomôcka

Dlho som sa pohrávala s myšlienkou zadovážiť si ju. Moja zvedavosť nakoniec vyhrala. :)

16.07. 2014