Stovky vibrátorov pre ženy

Kde je bod G?

Tajomný bod G. Veľa žien sa ho intenzívne pokúša nájsť a my máme recept ako na to.

Bod G je pomenovaný od roku 1950, kedy lekár Ernst Grafenberg prvý krát popísal túto erotickú zónu. Pôvodne sa volal bod Grafenberg, ale časom sa jeho názov skrátil na podobu akú poznáme dnes- bod G.  Tento nervový uzlík sa nachádza na prednej stene pošvy ( ta pozdĺž močovej trubice). Je to nervové tkanivo v tvare fazule, ktoré sa počas sexuálnej stimulácie zväčšuje. 

 Každá žena prežíva dráždenie bodu G inak. Pre veľkú skupinu žien znamená stimulácia bodu G hlboký a intenzívny orgazmus, iné zasa pri stimulácii cítia potrebu ísť na toaletu. A nakoniec sú ženy, pre ktoré bod G akoby ani neexistoval. Preto hľadanie bodu G a jeho dráždenie je potrebné chápať ako objavovanie vlastného tela a spoznávanie sexuality. Nebojte sa a začnite spoznávať svoje telo, je to ako honba za pokladom...

 Ale pozor! Bod G nie je žiaden čarovný gombík! Ak sa ho podarí nájsť, netreba čakať, že dokáže robiť zázraky. Bod G  nie je začarovaný gombík, ktorý po stlačení začne vybuchovať orgazmami. Všetko chce tréning a dokonalú znalosť vlastného tela.

Ako nájsť bod G?

Existuje množstvo rád a spôsobov ako na to. Predstavím ten najlepší a najjednoduchší( aspoň podľa vlastných skúseností hodnotím).
  1. Ľahnite si na chrbát a uvoľnite sa
  2. Pod panvu a zadok si podložte väčší vankúš
  3. Nohy pokrčte v kolenách a mierne ich rozkročte
  4. Prostredník alebo ukazovák zasuňte pomaly do vagínu ( dlaňou hore) a jemne ho pritláčajte. Ak je potrebné použite lubrikačný gél
  5. Posúvajte sa prstom hore akoby k pupku a zasa dole. Štruktúra bodu G sa líši od hladkej pošvovej steny. Bod G reaguje na tlak, preto ho stimulujete hlavne jemným zatlačením a kĺzaním prstu hore a dolu. Pri stimulácií zvykne bod G mierne vypuknúť
       
Pre niekoho je nepríjemné dráždiť bod G pomocou prstov, v tomto prípade je vhodné použiť erotickú hračku na to určenú . Ak len začínate s objavovaním bodu G odporúčam použiť jednoduché hračky. Vybrať si môžete z bohatej ponuky G-bod vibrátorov.

Naneste na hračku malé množstvo lubrikant a pomaly ju zasuňte do vagínu. Skúste to najskôr s pevnými dildami. Niektoré ženy vzrušuje ak je bod G dráždení pevnými dildami iné zasa uprednostňujú vibrátory.Ak ste sa so svojim bodom G už zoznámili odporúčame pridať dráždenie klitorisu. Najjednoduchšie to bude pomocou vibrátorov na to určených.

Bod G je stále zahalený rúškom tajomstva. Niektorým ženám sa ten svoj nájsť podarí iným zasa nie. Ak sa to aj nepodarí netreba zúfať. Ženské telo má nekonečné množstvo iných erotogénnych zón pomocou ktorým môžete zažiť rovnako intenzívne vzrušenie. Nebojte sa spoznávať svoje telo sama alebo spolu s partnerom.

Ďalšie články

Nakupovať na internete je moderné, platí to aj pre sexshop!

Kedy k nám vlastne prišlo internetové nakupovanie? Prvé eshopy sa objavili v USA už v prvej polovici 90. rokov 20. storočia.

16.07. 2014

Cviky na posilnenie panvového dna + pomôcky

Venušine guličky poskytujú nie len príjemné pocity ale sú vhodná (erotická) pomôcka aj na posilovanie panvového svalstva. Ak vás zaujíma, čo vám používanie venušiných guličiek môže priniesť, práve pre vás je určený tento článok.

17.04. 2015

Prečo nemáme chuť na sex?

Britskí sociológovia, ktorí oslovili 4.000 mužov a žien, odhalili, že jeden z piatich manželov hľadá pravidelne výhovorku, aby nemusel mať sex s partnerom. Takmer v každom vzťahu sa z času na čas stane, že niektorý z partnerov nemá na intímnosti chuť.

15.06. 2015