Stovky vibrátorov pre ženy

USB kľúč s vibrátorom pre ženy

Hľadáte diskrétny, špičkový a elegantný vibrátor do Vašej kabelky? Navyše, máte radi technologické novinky? USB vibrátor DUET je pre Vás ako stvorený. Absolútna svetová novinka prichádza na slovenský trh.Tím zložený z priemyselného dizajnéra Ti Changa a podnikateľa Michael Topolovaca sa rozhodli vytvoriť skutočne originálny vibrátor - vibrátor v kombinácií s USB kľúčom.

"Ešte stále mnohé ženy schovávajú svojho kamaráta pod posteľ ako teenager svoje erotické časopisy. Rozhodli sme sa preto vytvoriť vysoko kvalitný a zároveň veľmi elegantný vibrátor pre ženy. Môžete ho nosiť všade zo sebou, ľahko ho schováte do kabelky a vytiahnete práve vtedy, keď ho bude potreba."USB vibrátor je vyrobený zo špičkového bezpečného silikónu a kovu. Vibrátor s názvom DUET má dva motorčeky, každý ja jednej strane a poskytuje tak nevýdanú rozkoš, keďže každý motorček môže bežať v inom móde. DUET disponuje 4 vibračnými módmi pri 5 rôznych rýchlostiach, takže si môžete vibrovanie prispôsobiť vašim potrebám. Navyše, ako už bolo spomenuté, každá strana môže vibrovať inak, čo dodáva úplne iný rozmer.

Žiadne batérie, žiadne káble, žiadne problémy

DUET je ako stvorený na prenášanie. V koženom púzdre, s ktorým sa dodáva ho ľahko hodíte do kapsičky so šmínkami či kabelky. Tam bude žiť svoj život a čakať na svoju príležitosť. :) Navyše, je nabíjateľný cez USB port Vášho počítača.

Funkcie

  • telo je vyrobené zo špičkového silikónu
  • nabíjanie cez USB
  • kompletne vodotesný
  • extrémne tichý
  • 4 vibračné módy a 5 úrovní rýchlosti
  • 4 hodiny nepretržitej prevádzky
  • originálne kožené púzdro
  • rozmery 11,6 x 2,7 x 1.23 cm

Ďalšie články

Ako si vybrať správny vibrátor?

Na svete existuje nespočetné množstvo vibrátorov, ktoré sa líśia či už veľkosťou, tvarom, funkciami alebo prevedením. Nasledujúci článok vám pomôže vybrať si ten správny pre vás.

10.05. 2011

7 faktov ktoré ste možno nevedeli o vibrátoroch

Tak ako všetko ostatné, aj erotické pomôcky majú svoje dejiny a štatistiky. Vybrali sme sedem zaujímavostí.

24.10. 2014

USB kľúč s vibrátorom pre ženy

Hľadáte diskrétny, špičkový a elegantný vibrátor do Vašej kabelky? Navyše, máte radi technologické novinky? USB vibrátor DUET je pre Vás ako stvorený. Absolútna svetová novinka prichádza na slovenský trh.

21.07. 2012