Stovky vibrátorov pre ženy

Tipy a triky na análny sex

Análny sex sa stáva stále populárnejším. Už nie je chápaný ako nezdravý a nepriateľný. Jeho popularita stále rastie a s ním sa do pozornosti dostávajú aj análne erotické pomôcky.Análna penetrácia je bezpečný a zdravý spôsob ako nájsť svoj vlastný erotický a sexuálny potenciál. Podstatou análnych hier je fyzické a psychické potešenie. Pre mnoho párov popúšťa análny sex uzdu sexuálne fantázie a posúva ich ďalej.

Najjednoduchší, najbezpečnejší a zároveň najpríjemnejší spôsobom ako začať s análnym sexom je vyskúšať análne erotické pomôcky. Pre začiatočníkov je vhodné použiť hračky určené výhradne na stimuláciu análu. Pri používaní je potrebné sa riadiť základnými pravidlami a dodržiavať informácie z príbaloveho letáka, aby sa zaručila bezpečnosť. Nikdy netreba zabúdať na lubrikačný gél!

Existujú tri druhy análnych erotických pomôcok, každý typ je určený na iný typ análneho potešenia.
 
Análne kolíky Análne guličky Análne vibrátory/dildá
zobraziť análne kolíky zobraziť análne guličky zobraziť análne vibrátory


Tipy:
  • ak začínate s análnym sexom, radšej si zvoľte menšie a mäkšie análne pomôcky
  • nezabúdajte na kvalitný lubrikant.
  • análne  lubrikanty dostatočne kĺžu, dobre zvlhčujú a obsahujú látky, ktoré čiastočne znecitlivia análny otvor.
  • najideálnejšie ja začať s malými análnymi kolíkmi alebo thajskými perlamiU nás nájdete viac ako 120 erotických pomôcok určených pre análne potešenie

Ďalšie články

Nakupovať na internete je moderné, platí to aj pre sexshop!

Kedy k nám vlastne prišlo internetové nakupovanie? Prvé eshopy sa objavili v USA už v prvej polovici 90. rokov 20. storočia.

16.07. 2014

Prečo nemáme chuť na sex?

Britskí sociológovia, ktorí oslovili 4.000 mužov a žien, odhalili, že jeden z piatich manželov hľadá pravidelne výhovorku, aby nemusel mať sex s partnerom. Takmer v každom vzťahu sa z času na čas stane, že niektorý z partnerov nemá na intímnosti chuť.

15.06. 2015

Orgazmus v priamom prenose - takto vyzerá vagína zvnútra

Na svetový trh sa dostala ďalšia novinka, ktorá vzbudzuje veľmi rozporuplné názory. Niektorý hovoria, že bola vyrobená len pre pochybné indivíduá, iní sa na hračku pozerajú s takmer pedagogickým nadhľadom a pre ďalších je vibrátor so zabudovanou kamerou..

30.10. 2014