Stovky vibrátorov pre ženy

Tipy a triky na análny sex

Análny sex sa stáva stále populárnejším. Už nie je chápaný ako nezdravý a nepriateľný. Jeho popularita stále rastie a s ním sa do pozornosti dostávajú aj análne erotické pomôcky.Análna penetrácia je bezpečný a zdravý spôsob ako nájsť svoj vlastný erotický a sexuálny potenciál. Podstatou análnych hier je fyzické a psychické potešenie. Pre mnoho párov popúšťa análny sex uzdu sexuálne fantázie a posúva ich ďalej.

Najjednoduchší, najbezpečnejší a zároveň najpríjemnejší spôsobom ako začať s análnym sexom je vyskúšať análne erotické pomôcky. Pre začiatočníkov je vhodné použiť hračky určené výhradne na stimuláciu análu. Pri používaní je potrebné sa riadiť základnými pravidlami a dodržiavať informácie z príbaloveho letáka, aby sa zaručila bezpečnosť. Nikdy netreba zabúdať na lubrikačný gél!

Existujú tri druhy análnych erotických pomôcok, každý typ je určený na iný typ análneho potešenia.
 
Análne kolíky Análne guličky Análne vibrátory/dildá
zobraziť análne kolíky zobraziť análne guličky zobraziť análne vibrátory


Tipy:
  • ak začínate s análnym sexom, radšej si zvoľte menšie a mäkšie análne pomôcky
  • nezabúdajte na kvalitný lubrikant.
  • análne  lubrikanty dostatočne kĺžu, dobre zvlhčujú a obsahujú látky, ktoré čiastočne znecitlivia análny otvor.
  • najideálnejšie ja začať s malými análnymi kolíkmi alebo thajskými perlamiU nás nájdete viac ako 120 erotických pomôcok určených pre análne potešenie

Ďalšie články

Najstarší vibrátor má 30 000 rokov

Písal sa rok 2005, keď nemecký archeológovia objavili niečo neuveriteľné. Takmer 30 000 rokov starý kus lešteného kameňa, ktorý nápadne pripomínal jednu z najobľúbenejších erotických pomôcok pre dámy - vibrátor.

17.08. 2014

Muži si pri meraní penisu vraj nepridávajú

Veľkosť penisu je veľká téma začiatku 21. storočia. A to predovšetkým preto, že hovoriť o ňom už nie je tabu a vzťahuje sa ku konceptu mužstva. Bohužiaľ sa mužnosť a veľkosť penisu zamieňa rovnako ako veľkosť tohoto orgánu a schopnosť s ním pracovať pri..

17.02. 2015

Zmysel erotiky

Dnes sme si pre pripravili trošku umelecký článok od slovenského umelca (nechce byť menovaný) o erotike, zmyselnosti a vášni. Dúfame, že sa vám bude páčiť. Príjemné čítanie.

04.03. 2015