Stovky vibrátorov pre ženy

Tipy a triky na análny sex

Análny sex sa stáva stále populárnejším. Už nie je chápaný ako nezdravý a nepriateľný. Jeho popularita stále rastie a s ním sa do pozornosti dostávajú aj análne erotické pomôcky.Análna penetrácia je bezpečný a zdravý spôsob ako nájsť svoj vlastný erotický a sexuálny potenciál. Podstatou análnych hier je fyzické a psychické potešenie. Pre mnoho párov popúšťa análny sex uzdu sexuálne fantázie a posúva ich ďalej.

Najjednoduchší, najbezpečnejší a zároveň najpríjemnejší spôsobom ako začať s análnym sexom je vyskúšať análne erotické pomôcky. Pre začiatočníkov je vhodné použiť hračky určené výhradne na stimuláciu análu. Pri používaní je potrebné sa riadiť základnými pravidlami a dodržiavať informácie z príbaloveho letáka, aby sa zaručila bezpečnosť. Nikdy netreba zabúdať na lubrikačný gél!

Existujú tri druhy análnych erotických pomôcok, každý typ je určený na iný typ análneho potešenia.
 
Análne kolíky Análne guličky Análne vibrátory/dildá
zobraziť análne kolíky zobraziť análne guličky zobraziť análne vibrátory


Tipy:
  • ak začínate s análnym sexom, radšej si zvoľte menšie a mäkšie análne pomôcky
  • nezabúdajte na kvalitný lubrikant.
  • análne  lubrikanty dostatočne kĺžu, dobre zvlhčujú a obsahujú látky, ktoré čiastočne znecitlivia análny otvor.
  • najideálnejšie ja začať s malými análnymi kolíkmi alebo thajskými perlamiU nás nájdete viac ako 120 erotických pomôcok určených pre análne potešenie

Ďalšie články

Kde je bod G?

Tajomný bod G. Veľa žien sa ho intenzívne pokúša nájsť a my máme recept ako na to.

01.03. 2012

​Nahota na verejnosti

Máte radi nahotu na verejnosti? Navštevujete nuda pláže? Alebo nebodaj praktizujete sex na verejných miestach? Tak potom je nasledovný článok určený pre vás.

30.03. 2015

Ako používať vibrátor?

Väčšina vibrátorov nemá v balení návod na použite. Ak áno, sú veľmi stručné a nedávajú žiaden recept na to ako si chvíľky s týmto spoločníkom užiť naplno. Možno si myslíte, že žiaden návod nepotrebuje. Chyba! Dobrý manuál sa vždy zíde.

19.11. 2011