Stovky vibrátorov pre ženy

7 faktov ktoré ste možno nevedeli o vibrátoroch

Tak ako všetko ostatné, aj erotické pomôcky majú svoje dejiny a štatistiky. Vybrali sme sedem zaujímavostí.


Vibrátor ovládaný dvoma mužmi

S konceptom elektrického vibrátora prišiel istý britský lekár, ktorý sa s jeho pomocou snažil liečiť hysterické, nervózne a stresované ženy. Orgazmus mal pomôcť psychickému uvolneniu. Liečebná procedúra však musela vyzerať celkom bizarne. Prvé nástroje vážili okolo 15 kilogramov a museli byť ovládané dvoma mužmi.
 

Sex v meste

Slávny zajac (Jessica Rabbit), ktorého si zamilovala Charlotte zo seriálu Sex v meste bol stvorený v Japonsku. Nie že by Japonci dávali prednosť zvieratám, ale dôvod jeho vzniku bol čisto právny. V Japonsku bolo zakázané vyrábať erotické pomôcky pripomínajúce mužský penis. Takže, keď nemôžete mať mužský penis, skúste zajaca...
 

Vibrátora sa nevzdám

Ženy si v dobe ekonomickej krízi možno odoprú luxusné kabelky, ale žiadna krachujúca banka ich neprinúti, aby sa vzdali svojich vibrátorov. Zahraničný distribútori erotických pomôcok totiž zaznamenali od roku 2009 sedemnásť percentný nárast tržieb.
 

Vaša suseda používa vibrátor

Nepoužívate vibrátor? Vaša suseda zrejme áno. Z nedávho prieskumu v USA vyplynulo, že vibrátor vlastní každá druhá žena.
 

Dvaja milenci

Mohlo by sa zdať, že muži majú z vibrátorov hrôzu. Preca len ide o určitý druh konkurencie - ako do veľkosti tak aj do výkonu. Opak je však pravdou. Až 80% majiteliek vibrátora si raz za čas užije naraz z mužom aj vibrátorom.
 

Sv. Valentín

Kvetiny a čokolády niesú jediný tovar, o ktorý je na Sv. Valentína veľký záujem. Až jedna tretina opýtaných párov priznala, že na valentínsku noc si do spálne berú aj vibrátor.
 

Gynekológ

Ženy, ktoré používajú vibrátor chodia pravidelne a častejšie na gynekologické prehliadky a chránia si tak svoje zdravie. Je to spôsobené zrejme tým, že tieto ženy majú väčší sexuálny apetít a častejšie rozmýšlajú o svojich intímnych partiách. Prirodzene teda častejšie rozmýšľajú aj nad tým, že by mali navštíviť gynekológa.
 

Ďalšie články

Orgazmus v priamom prenose - takto vyzerá vagína zvnútra

Na svetový trh sa dostala ďalšia novinka, ktorá vzbudzuje veľmi rozporuplné názory. Niektorý hovoria, že bola vyrobená len pre pochybné indivíduá, iní sa na hračku pozerajú s takmer pedagogickým nadhľadom a pre ďalších je vibrátor so zabudovanou kamerou..

30.10. 2014

Zmysel erotiky

Dnes sme si pre pripravili trošku umelecký článok od slovenského umelca (nechce byť menovaný) o erotike, zmyselnosti a vášni. Dúfame, že sa vám bude páčiť. Príjemné čítanie.

04.03. 2015

Mystery Vibe - ultramoderný smart vibrátor pre každodenné potešenie

Rozmach predmetov každodennej potreby, ovládaných vaším smartfónom, je v plnom prúde a tento trend neobišiel ani erotické pomôcky. Vibrátor Mystery Vibe nie je teda žiadna revolučná novinka, no napriek tomu nás zaujal a oplatí sa počkať na komerčný predaj

18.05. 2015