Stovky vibrátorov pre ženy

7 faktov ktoré ste možno nevedeli o vibrátoroch

Tak ako všetko ostatné, aj erotické pomôcky majú svoje dejiny a štatistiky. Vybrali sme sedem zaujímavostí.


Vibrátor ovládaný dvoma mužmi

S konceptom elektrického vibrátora prišiel istý britský lekár, ktorý sa s jeho pomocou snažil liečiť hysterické, nervózne a stresované ženy. Orgazmus mal pomôcť psychickému uvolneniu. Liečebná procedúra však musela vyzerať celkom bizarne. Prvé nástroje vážili okolo 15 kilogramov a museli byť ovládané dvoma mužmi.
 

Sex v meste

Slávny zajac (Jessica Rabbit), ktorého si zamilovala Charlotte zo seriálu Sex v meste bol stvorený v Japonsku. Nie že by Japonci dávali prednosť zvieratám, ale dôvod jeho vzniku bol čisto právny. V Japonsku bolo zakázané vyrábať erotické pomôcky pripomínajúce mužský penis. Takže, keď nemôžete mať mužský penis, skúste zajaca...
 

Vibrátora sa nevzdám

Ženy si v dobe ekonomickej krízi možno odoprú luxusné kabelky, ale žiadna krachujúca banka ich neprinúti, aby sa vzdali svojich vibrátorov. Zahraničný distribútori erotických pomôcok totiž zaznamenali od roku 2009 sedemnásť percentný nárast tržieb.
 

Vaša suseda používa vibrátor

Nepoužívate vibrátor? Vaša suseda zrejme áno. Z nedávho prieskumu v USA vyplynulo, že vibrátor vlastní každá druhá žena.
 

Dvaja milenci

Mohlo by sa zdať, že muži majú z vibrátorov hrôzu. Preca len ide o určitý druh konkurencie - ako do veľkosti tak aj do výkonu. Opak je však pravdou. Až 80% majiteliek vibrátora si raz za čas užije naraz z mužom aj vibrátorom.
 

Sv. Valentín

Kvetiny a čokolády niesú jediný tovar, o ktorý je na Sv. Valentína veľký záujem. Až jedna tretina opýtaných párov priznala, že na valentínsku noc si do spálne berú aj vibrátor.
 

Gynekológ

Ženy, ktoré používajú vibrátor chodia pravidelne a častejšie na gynekologické prehliadky a chránia si tak svoje zdravie. Je to spôsobené zrejme tým, že tieto ženy majú väčší sexuálny apetít a častejšie rozmýšlajú o svojich intímnych partiách. Prirodzene teda častejšie rozmýšľajú aj nad tým, že by mali navštíviť gynekológa.
 

Ďalšie články

USB kľúč s vibrátorom pre ženy

Hľadáte diskrétny, špičkový a elegantný vibrátor do Vašej kabelky? Navyše, máte radi technologické novinky? USB vibrátor DUET je pre Vás ako stvorený. Absolútna svetová novinka prichádza na slovenský trh.

21.07. 2012

Tipy a triky na análny sex

Análny sex sa stáva stále populárnejším. Už nie je chápaný ako nezdravý a nepriateľný. Jeho popularita stále rastie a s ním sa do pozornosti dostávajú aj análne erotické pomôcky.

10.12. 2011

​Nahota na verejnosti

Máte radi nahotu na verejnosti? Navštevujete nuda pláže? Alebo nebodaj praktizujete sex na verejných miestach? Tak potom je nasledovný článok určený pre vás.

30.03. 2015