Stovky vibrátorov pre ženy

9 erotických pomôcok, ktoré by mala mať každá žena

Ak chcete, aby Váš sexuálny život bol na kvalitnej úrovni, tak by vo Vašej výbave bezpodmienečne nemali chýbať základné pomôcky.


Vankúš

Na prvý pohľad obyčajný vankúš môže dodať vášmu sexuálnemu životu nové rozmery. Vďaka využívaniu vankúša pri milostných hrách sa zjednoduší prístup k pohlavným orgánom Jeho správne umiestnenie odhalí potešenie z novej sexuálnej pozície alebo okorení polohu, ktorú často používate. Najbežnejšie sa využíva pri misionárskej polohe, kedy si žena podloží vankúš pod panvu, čím umožní penisu vniknúť hlbšie. Veľa krát pomôže pri krkolomných polohách, pri ktorých sa cítite nepohodlne, jednoducho podložíte vankúš pod tú časť tela, pod ktorú potrebujete a užívate si sexuálne vzrušenie. Pomocou vhodného umiestnenia vankúša dokážete meniť uhly vniknutia, jeho hĺbku a zároveň máte väčšiu šancu zlepšiť prístup k niekedy ťažšie dosiahnuteľnému bodu G.
  

Vibrátor

Najzákladnejšou erotickou hračkou je jednoznačne vibrátor. Bezpodmienečne patrí medzi tie najviac využívané pomôcky v posteli. Nie je to žiadne prekvapenie, keďže vibrátor je možné použiť na súkromné sexuálne rozkoše, ale aj na hry s partnerom. Fantázii sa medze nekladú. Zaujímavé je, že viac ako tretina majiteliek vibrátorov si ho nezavádza do vagíny, používajú ho výlučne na dráždenie klitorisu. Ženy používajúce vibrátor majú preukázateľne vyššiu sexuálnu túžbu a dosahujú častejšie organizmus. Takže ak ešte žiaden nevlastníte, nie je na čo čakať :-) Ak ste začiatočník v tejto oblasti, mali by ste začať s malým vibrátorom príjemného vzhľadu. 
 

Lubrikačný gél

Jeho dôležitosť sa častokrát podceňuje. Lubrikačný gél má množstvo výhod, ktoré ocení každá žena. Gél umožňuje jednoduchšie kĺzanie erotických pomôcok alebo penisu, zároveň tiež predlžuje pohlavný styk a množstvo polôh je vďaka nemu oveľa jednoduchších. Je nepríjemné, ak je žena malo vlhká práve v situácii, keď to potrebuje, našťastie existuje veľmi jednoduché riešenie. Na trhu je nespočetné množstvo rôznych gélov, často krát je náročné sa medzi nimi orientovať. Najbežnejšie sú dva druhy: silikónové gély a lubrikanty založené na vodnej báze. Pri silikónových géloch je dôležité si dávať pozor pri ich použití s erotickými pomôckami, môže sa stať, že pomôcka je vyrobená z materiálu, ktorý by mohol byť silikónových gélom poškodený. Preto odporúčame si vždy prečítať pribalený leták. 
 

Zábavné doplnky

Či si už pod týmto názvom predstavíte len neformálne doplnky ako perie na šteklenie, šľahačku alebo divokejšie doplnky, nepochybne ich použitie prispeje k obzvláštneniu sexuálneho života. Veľa žien by aj malo chuť vyskúšať divoké doplnky ako bičíky alebo putá, boja sa však reakcie partnera. Tieto obavy väčšinou vôbec nie sú na mieste, pretože muži majú rovnako rozvinutú erotickú fantáziu ako ženy. Skúste začať jemnejšími doplnkami a sama uvidíte reakciu partnera.
 

Kvalitná erotické literatúra

Nikdy nemôžme vedieť všetko o ľudskej sexualite, takže kvalitná erotická literatúra, zaujímavý román alebo odborná literatúra, môže byť veľmi dobrým doplnkom. Knihy si môžete prečítať sama alebo spoločne s partnerom a zaujímavý večer môže začať. Príťažlivé pre čitateľov sú aj knihy s rôznymi návodmi na erotickú masáž. Prekvapte partnera a ukážte mu akú dobrú masérku ma vedľa seba, určite to ocení. 
 

Kegel cvičenie

Tento druh cvičenia by mala poznať každá moderná žena. Podstata spočíva v spevnení pošvových svalov. Silnejšie svaly znamenajú intenzívnejší orgazmus. Cvičenie týchto svalov je veľmi jednoduché, zvyšuje prietok krvi a vaginálnu vlhkosť, čo vedie k väčšej sexuálnej túžbe a väčšiemu vzrušeniu. Pre tento druh cvičenia odporúčema venušine guličky. Viac o tomto zaujímavom type cvičenia v pripravovanom článku.
 

Hudba s príjemnými sexuálnymi rytmami

Je všeobecne známe, že príjemná hudba dokáže navodiť romantickú atmosféru. To je dôvod, prečo je dôležité mať CD, ktoré vás dokáže rozvášniť a sexuálne naladiť. Pre takého momenty majte v svojej tajnej zásuvke originálne vibrátory, aby ste nemuseli vždy čakať na partnera.
Sexi spodná bielizeňJe dokázané, že nežné pohlavie sa cíti sebavedomejšie ak má na sebe sexi spodnú bielizeň. Sexi prádlo dodáva odvahu, aj keď ho nie je na prvý pohľad vidieť Je to tajná zbraň množstvo žien. Ženy sa chcú cítiť zvodne, sexi, sebavedomo a rady pútajú mužskú pozornosť. Sexi nemusí vždy znamenať aj drahé. Na trhu existuje nespočetné množstvo obchodov, aj internetových, ktorý ponúkajú sexi prádielko za dostupné ceny. Už je len na žena či má chuť sa premeniť na sladkú zvodkyňu, nezbednú líšku alebo elegantnú bohyňu.
 

Erotický materiál

Erotika nám pomáha zvyšovať našu predstavivosť. Pod názvom „erotický materiál“ si môžeme predstaviť čokoľvek, čo posilňuje vzrušenie a fantáziu. Či nás dokáže rozvášniť erotický film, časopis, dobrý milostný príbeh poriadne okorenený erotickým scénami alebo porno výsledok stojí vždy za to.

Ďalšie články

Erotické hračky: Mýty verzus fakty

O erotických pomôckach sa tradujú stovky mýtov. My sme vybrali tie najčastejšie tvrdené. Pozreli sme sa na nich bližšie a rozhodli Vám dokázať opak. Prečítajte si ich a uvidíte.

08.07. 2011

Ako používať vibrátor?

Väčšina vibrátorov nemá v balení návod na použite. Ak áno, sú veľmi stručné a nedávajú žiaden recept na to ako si chvíľky s týmto spoločníkom užiť naplno. Možno si myslíte, že žiaden návod nepotrebuje. Chyba! Dobrý manuál sa vždy zíde.

19.11. 2011

Ako si holia intímne partie ženy v rôznych kútoch sveta?

Iný kraj, iný mrav. Hovorí sa. Platí to aj v prípade úpravy intímnych partií. Nie v každej krajine sa ženy tam dole holia a ak sa aj holia, nie vždy rovnako. Pozrite si rozsiahlu štatistiku.

28.05. 2015