Stovky vibrátorov pre ženy

Ako používať vibrátor?

Väčšina vibrátorov nemá v balení návod na použite. Ak áno, sú veľmi stručné a nedávajú žiaden recept na to ako si chvíľky s týmto spoločníkom užiť naplno. Možno si myslíte, že žiaden návod nepotrebuje. Chyba! Dobrý manuál sa vždy zíde.Ponúkam Vám užitočné rady pre tie menej skúsené, ale pár dobrých tipov tu nájdu aj dámy, ktoré majú prvé skúsenosti s erotickými hračkami dávno za sebou.
 

Spoznajte ho!

Nový vibrátor je potrebné pozorne preskúmať. Je to predsa niečo nové, čo nepoznáte, preto si ho pozorne preštudujte. Vyberte ho z obalu, zistite aký druh batérií potrebuje a ako vlastne funguje. Pohrajte sa s ovládaním, vyskúšajte všetky typy a rýchlosti vibrácií. Poriadne ho umyte. V prípade, ak vibrátor nie je vodotesný umyte ho poriadne vlhkou handričkou, príp. použite prípravok na hygienické umytie erotických pomôcok.Skontrolujte celý jeho povrch, či nie je nejako poškodený, aby Vám nemohol pri použití ublížiť.
 

Začnite sama

Ak sa chystáte vibrátor používať s partnerom, odporúčame aj tak si ho vyskúšať najprv osamote. Vyskúšajte ho najprv sama, v pohodlí a bez stresov, čo to urobí. Potom už budete vedieť, čo môžete čakať.  Pustite si príjmnú hudbu, uložte sa do postete a začnite objavovať tajomstvá tvojého spoločníka.
 

Zapnite svetlá

Nebojte sa pozerať ako telo reaguje, keď ho skúšate. Hrajte sa s ním pri rozsvietenom svetla. Tak sa podarí skôr objaviť miesta, ktorých stimulácia je príjemná. Všetky informácie si uchovajte a zdieľajte ich so svojím milencom :-)
 

Vyskúšajte ho na celom tele

Akonáhle zapnete vibrátor, prejdite si s ním po tele. Je jasné, že vibrátory sa používajú hlavne na stimuláciu vagíny a klitorisu, nie je však dobré si hneď  nový vibrátor priložiť priamo na tak citlivé miesta. Pomaly si ním prechádzajte po tele, od krku až k nohám. Vychutnávajte si vibrácie, prejdite na stehná, podbruško ale krúžte v okolí bradaviek. Tento proces telo rozochveje.
 

Pohrajte sa s rýchlosťami vibrátora

Väčšina vibrátor má aspoň dve rýchlo. Najrozšírenejšie sú vibrátory s plynule regulovateľnými vibráciami. Začínajú od najslabších a postupne zvyšujú intenzitu. V prípade ak na začiatok sú aj tie najslabšie vibrácie dosť silné, skúste vibrujúcu pomôcku priložiť cez nohavičky prípadne uterák. Tie kvalitnejšie vibrátory majú dokonca rôzne vibračné módy, ktoré je jednoduché meniť.
 

Vyskúšajte ho aj na penetráciu

Podľa štatistík väčšina žien používa vibrátor len na vonkajšiu stimuláciu. Ak však máte vibrátor, ktorý je vhodný aj na vaginálnu penetráciu, prečo to neskúsiť? Správne by sa mali vibrátory pri penetrácii používať s kondómom. Veľmi dôležité je aj použitie lubrikačného gél. Aký si vybrať si prečítajte v článku: Ako si vybrať lubrikant?
 

Používajte vibrátor s partnerom

Vibrátor je skvelý spoločník, budete s ním v posteli (alebo aj mimo nej) tvoriť skvelú trojku. Môžete ovládať vibrácie alebo to nechať na partnera. Odporúčame však pred použitím s partnerom si ho vyskúšať osamote.

Ďalšie články

Ako používať vibrátor?

Väčšina vibrátorov nemá v balení návod na použite. Ak áno, sú veľmi stručné a nedávajú žiaden recept na to ako si chvíľky s týmto spoločníkom užiť naplno. Možno si myslíte, že žiaden návod nepotrebuje. Chyba! Dobrý manuál sa vždy zíde.

19.11. 2011

​Nahota na verejnosti

Máte radi nahotu na verejnosti? Navštevujete nuda pláže? Alebo nebodaj praktizujete sex na verejných miestach? Tak potom je nasledovný článok určený pre vás.

30.03. 2015

Aký dôležitý je orgazmus? Máte zo sexu radosť?

Aký je pre nás dôležitý orgazmus? Sexujeme len kvôli nemu alebo nás dokáže sex uspokojiť aj bez orgazmu?

17.09. 2012