Stovky vibrátorov pre ženy

Mystery Vibe - ultramoderný smart vibrátor pre každodenné potešenie

Rozmach predmetov každodennej potreby, ovládaných vaším smartfónom, je v plnom prúde a tento trend neobišiel ani erotické pomôcky. Vibrátor Mystery Vibe nie je teda žiadna revolučná novinka, no napriek tomu nás zaujal a oplatí sa počkať na jeho finálne uvedenie na trh.
 

Tvorcovia tohoto vibrátora opísali svoj produkt takto: "Vibrátor Crescendo od Mystery Vibe je prvý vibrátor na svete a jediná hračka pre dospelých, ktorá sa mení a prispôsobuje vašej nálade a flexibilne reaguje na vaše telo. Je to niečo úplne iné než je momentálne dostupné na trhu a je to výsledok piatich rokov výskumu a vývoja."

Základné vlastnosti

Crescendo je skutočne v mnohom unikátny vibrátor. Je úplne ohybný, takže ho môžete tvarovať do akýchkoľvek tvarov, na aké máte práve chuť. Esíčko, podkova, rovný...alebo čokoľvek, na čo si zmyslíte.

Okrem pevnej ohybnosti vyniká vibrátor svojimi šiestimi mimoriadne tichými motorčekmi, ktoré sú šikovne ukryté pod povrchom. Navyše, okrem samotných tlačidiel na vibrátore je možné silu a intenzitu ovládať aj pomocou smartfónu, čo ponúka nespočetne veľa možností.

Príjemným bonusom je vstavaný akumulátor a bezdrôtové nabíjanie, takže už nikdy nebudete musieť kupovať baterky. 

Promo video

Začiatok predaja ešte tento rok

V súčasnosti sa spoločnosť snaží zohnať dostatok peňazí na spustenie masovej výroby. Aj preto sa rozhodla pre financovanie prostredníctvom populárnej stránky born.com kde môžete prispieť a získať zaujímavé darčeky a výhody. Od zľavy na finálny produkt, cez možnosť testovať až po spoluprácu s vývojármi na ďalšej generácií produktu.
 
 

Ďalšie články

Muži si pri meraní penisu vraj nepridávajú

Veľkosť penisu je veľká téma začiatku 21. storočia. A to predovšetkým preto, že hovoriť o ňom už nie je tabu a vzťahuje sa ku konceptu mužstva. Bohužiaľ sa mužnosť a veľkosť penisu zamieňa rovnako ako veľkosť tohoto orgánu a schopnosť s ním pracovať pri..

17.02. 2015

9 erotických pomôcok, ktoré by mala mať každá žena

Ak chcete, aby Váš sexuálny život bol na kvalitnej úrovni, tak by vo Vašej výbave bezpodmienečne nemali chýbať základné pomôcky.

22.06. 2011

Prečo nemáme chuť na sex?

Britskí sociológovia, ktorí oslovili 4.000 mužov a žien, odhalili, že jeden z piatich manželov hľadá pravidelne výhovorku, aby nemusel mať sex s partnerom. Takmer v každom vzťahu sa z času na čas stane, že niektorý z partnerov nemá na intímnosti chuť.

15.06. 2015