Stovky vibrátorov pre ženy

Mystery Vibe - ultramoderný smart vibrátor pre každodenné potešenie

Rozmach predmetov každodennej potreby, ovládaných vaším smartfónom, je v plnom prúde a tento trend neobišiel ani erotické pomôcky. Vibrátor Mystery Vibe nie je teda žiadna revolučná novinka, no napriek tomu nás zaujal a oplatí sa počkať na jeho finálne uvedenie na trh.
 

Tvorcovia tohoto vibrátora opísali svoj produkt takto: "Vibrátor Crescendo od Mystery Vibe je prvý vibrátor na svete a jediná hračka pre dospelých, ktorá sa mení a prispôsobuje vašej nálade a flexibilne reaguje na vaše telo. Je to niečo úplne iné než je momentálne dostupné na trhu a je to výsledok piatich rokov výskumu a vývoja."

Základné vlastnosti

Crescendo je skutočne v mnohom unikátny vibrátor. Je úplne ohybný, takže ho môžete tvarovať do akýchkoľvek tvarov, na aké máte práve chuť. Esíčko, podkova, rovný...alebo čokoľvek, na čo si zmyslíte.

Okrem pevnej ohybnosti vyniká vibrátor svojimi šiestimi mimoriadne tichými motorčekmi, ktoré sú šikovne ukryté pod povrchom. Navyše, okrem samotných tlačidiel na vibrátore je možné silu a intenzitu ovládať aj pomocou smartfónu, čo ponúka nespočetne veľa možností.

Príjemným bonusom je vstavaný akumulátor a bezdrôtové nabíjanie, takže už nikdy nebudete musieť kupovať baterky. 

Promo video

Začiatok predaja ešte tento rok

V súčasnosti sa spoločnosť snaží zohnať dostatok peňazí na spustenie masovej výroby. Aj preto sa rozhodla pre financovanie prostredníctvom populárnej stránky born.com kde môžete prispieť a získať zaujímavé darčeky a výhody. Od zľavy na finálny produkt, cez možnosť testovať až po spoluprácu s vývojármi na ďalšej generácií produktu.
 
 

Ďalšie články

Tipy a triky na análny sex

Análny sex sa stáva stále populárnejším. Už nie je chápaný ako nezdravý a nepriateľný. Jeho popularita stále rastie a s ním sa do pozornosti dostávajú aj análne erotické pomôcky.

10.12. 2011

Moja prvá erotická pomôcka

Dlho som sa pohrávala s myšlienkou zadovážiť si ju. Moja zvedavosť nakoniec vyhrala. :)

16.07. 2014

Kde je bod G?

Tajomný bod G. Veľa žien sa ho intenzívne pokúša nájsť a my máme recept ako na to.

01.03. 2012