Stovky vibrátorov pre ženy

Mystery Vibe - ultramoderný smart vibrátor pre každodenné potešenie

Rozmach predmetov každodennej potreby, ovládaných vaším smartfónom, je v plnom prúde a tento trend neobišiel ani erotické pomôcky. Vibrátor Mystery Vibe nie je teda žiadna revolučná novinka, no napriek tomu nás zaujal a oplatí sa počkať na jeho finálne uvedenie na trh.
 

Tvorcovia tohoto vibrátora opísali svoj produkt takto: "Vibrátor Crescendo od Mystery Vibe je prvý vibrátor na svete a jediná hračka pre dospelých, ktorá sa mení a prispôsobuje vašej nálade a flexibilne reaguje na vaše telo. Je to niečo úplne iné než je momentálne dostupné na trhu a je to výsledok piatich rokov výskumu a vývoja."

Základné vlastnosti

Crescendo je skutočne v mnohom unikátny vibrátor. Je úplne ohybný, takže ho môžete tvarovať do akýchkoľvek tvarov, na aké máte práve chuť. Esíčko, podkova, rovný...alebo čokoľvek, na čo si zmyslíte.

Okrem pevnej ohybnosti vyniká vibrátor svojimi šiestimi mimoriadne tichými motorčekmi, ktoré sú šikovne ukryté pod povrchom. Navyše, okrem samotných tlačidiel na vibrátore je možné silu a intenzitu ovládať aj pomocou smartfónu, čo ponúka nespočetne veľa možností.

Príjemným bonusom je vstavaný akumulátor a bezdrôtové nabíjanie, takže už nikdy nebudete musieť kupovať baterky. 

Promo video

Začiatok predaja ešte tento rok

V súčasnosti sa spoločnosť snaží zohnať dostatok peňazí na spustenie masovej výroby. Aj preto sa rozhodla pre financovanie prostredníctvom populárnej stránky born.com kde môžete prispieť a získať zaujímavé darčeky a výhody. Od zľavy na finálny produkt, cez možnosť testovať až po spoluprácu s vývojármi na ďalšej generácií produktu.
 
 

Ďalšie články

Najstarší vibrátor má 30 000 rokov

Písal sa rok 2005, keď nemecký archeológovia objavili niečo neuveriteľné. Takmer 30 000 rokov starý kus lešteného kameňa, ktorý nápadne pripomínal jednu z najobľúbenejších erotických pomôcok pre dámy - vibrátor.

17.08. 2014

​Nahota na verejnosti

Máte radi nahotu na verejnosti? Navštevujete nuda pláže? Alebo nebodaj praktizujete sex na verejných miestach? Tak potom je nasledovný článok určený pre vás.

30.03. 2015

Zmysel erotiky

Dnes sme si pre pripravili trošku umelecký článok od slovenského umelca (nechce byť menovaný) o erotike, zmyselnosti a vášni. Dúfame, že sa vám bude páčiť. Príjemné čítanie.

04.03. 2015