Stovky vibrátorov pre ženy

Sexuálne mýty o mužoch

Muži myslia len na sex, premýšlajú tým, čo majú medzi nohami, vyzliekajú nás očami - podobné a ďalšie úvahy majú ženy na mysly, keď hovoria o mužoch v súvislosti so sexom. Sú muži naozaj takí alebo ide len o mýtus?

Muži myslia len na sex, premýšlajú tým, čo majú medzi nohami, vyzliekajú nás očami - podobné a ďalšie úvahy majú ženy v hlave, keď hovoria o mužoch v súvislosti so sexom. Možno z nich robíte samy zbytočne nadsamcov. :). Sú muži naozaj takí alebo ide len o mýty a legendy?

Muži proste sliedia po styku pri každej príležitosti. Či už sú čerství ako rybička alebo po celodennom kopaní jamy. Nikdy sa nebudú ako ženy vyhovárať na bolesť hlavy, sú stále pripravení k akcii. Omyl, tak to nieje!

 

Mužom ide vždy iba o sex

Aj muži sú len ľudské bytosti a nie stroje. Aj oni majú svoje starosti a výkyvy nálad, ale nedávajú to toľko najavo. Niekedy proste tiež na sex nemajú chuť! Sú rovnako ako ženy pod vplivom emócií, ktoré ovplivňujú ich libido. Takže aj keď práve z vášho partnera priamo sála, že je sexuálna mašina, neprepadajte panike. Aj on sa niekedy rád pritúli a bude chcieť iba pohladiť a dať obyčajnú pusu.

 

V sexe muži nikdy nič nepredstierajú

Nieje to pravda. Nielen ženy sú obratné postelové herečky. Výskum kanadských sexuológov ukázal, že až 20% mužov predstiera orgazmus. Najčastejšie sa k predstieraniu orgazmu uchylujú muži, ktorý majú problém s erekciou či ejakuláciou. Ich pohlavný úd pri pohlavnom styku mäkne a hrozí úplná strata stoporenia. Aby žena nepoznala, že je niečo v neporiadku, tak vzdychajú alebo zkričia, napnú svaly, ztuhnú... Nakoniec vyčerpane vydýchnu. Páni už majú na falošný orgazmus svoje osvedčené triky. A vy nemáte šancu to poznať.

 

Orgazmus a ejakulácia sú jedno

Nemusí to byť vždy pravda. Ani u mužov sa stopercentne nedostavuje ejakulácia a orgazmus súčasne. Niekedy má muž takzvaný suchý orgazmus. To znamená, že napríklad v nedávnej dobe častokrát vyvrcholil a ejakulát sa nestačil vytvoriť. V inom prípade, napríklad po neurologických ťažkostiach alebo po užívaní liekov sa mužom síce ejakulát tvorí, je však vylúčený opačným smerom. Inokedy ejakulát chýba úplne, alebo je jeho množstvo minimálne. Dôvodom môžu byť poruchy nervového pôvodu, choroby ako cukrovka, roztrúsená skleróza alebo operácia prostaty. Aj keď ejakulácia chýba, pocit vyvrcholenia sa dostavuje. Väčšinou však platí - ejakulácia a orgazmus sú jedno!

 

Muži by najradšej preskočili predohru

Prečo si niektoré ženy aj dnes ešte myslia, že mužom ide pri milovaní len o to sa poriadne spraviť? V minulosti to tak skutočne bolo, pre pána domu naozaj ukojenie ženy nebolo podstatné. Dnes si muži zakladajú na tom, aby boli označení ako dobrí milenci. A to samozrejme zahrňuje aj to, že dokážu svoju partnerku priviesť k vrcholu. Aj keď výnimky potvrdzujú pravidlo. Máloktorý muž predohru zanedbáva. Múdry milenec vie, že pri mazlení a ďalších sexuálnych praktikách uspokojí ženu často lepšie ako pri samotnej súloži.

 

Nedostatočná erekcia?

Netúži po mne!Nemá partner dostatočnú erekciu? Ženy okamžite vynesú ortieľ - netúži po mne, nepáčim sa mu, má inú. Lenže existuje veľmi veľa dôvodov, prečo má muž problém s erekciou. Dokonca 42% ich tvrdí, že niekedy mali problém s erekciou.Prvé problémy sa môžu objaviť okolo tridsiatky, časté problémy má dokonca viac ako polovica mužov nad 50 rokov. Stres, únava, ostych, strach ale aj choroby môžu stoporenie ovplyvniť. Keď sa tieto problémy objavujú pri každom treťom pokuse o milovanie, potom to už začína byť vážne. Tu by mala žena citlivo zareagovať, vyhľadať si informácie o erektilnej disfunkcii a presvedčiť partnera, aby vyhľadal odbornú pomoc. Inak vás čakajú problémy jak sexuálne tak partnerské.

 

Muži chcú ženu ako z obálky časopisu

Je jasné, že ten váš občas slintá nad kráskami z časopisov a televízie. Tieto ženy sa môžu objavovať v jeho fantázií, ale niesú tím, čo páni hľadajú. Každý by chcel mať vedľa seba atraktívnejšiu partnerku, ale partner sa posudzuje aj podľa iných kritérií: zmyslu pre humor, inteligencii a vnútornej kráse, atď. A muži nie sú hlupáci: tiež vedia, že supermodelky v časopisoch je jen krásná ilúzia. Skutočná žena pre život má aj ďalšie kvality než krásu, štíhlosť a hustú blonďavú hrivu. Takže sa prestaňte trápiť s pár kilami naviac, vráskami a malým poprsím. Ten váš vie, prečo s vami je, aj keď nevyzeráte ako Eva Herzigová alebo Jennifer Lopez.

 

Muži sú málokedy v posteli romantický

Možno, že by pre vás partner rád niečo romantického urobil, ale nevie ako na to. Možno sa aj hambí. Dajte mu najavo, že dnes už niesú v móde "nabúchaní chlapci". V kurze je totiž typ citlivého milenca, ktorý bez mrknutia oka pripraví večeru pri sviečkach, vlezie s vami do vane s vonným olejom a pred milovaním vám dopraje príjemný masáž.  Len mu musíte ukázať, že presne toto sa vám páči.

Ďalšie články

Moja prvá erotická pomôcka

Dlho som sa pohrávala s myšlienkou zadovážiť si ju. Moja zvedavosť nakoniec vyhrala. :)

16.07. 2014

Kde je bod G?

Tajomný bod G. Veľa žien sa ho intenzívne pokúša nájsť a my máme recept ako na to.

01.03. 2012

Mystery Vibe - ultramoderný smart vibrátor pre každodenné potešenie

Rozmach predmetov každodennej potreby, ovládaných vaším smartfónom, je v plnom prúde a tento trend neobišiel ani erotické pomôcky. Vibrátor Mystery Vibe nie je teda žiadna revolučná novinka, no napriek tomu nás zaujal a oplatí sa počkať na komerčný predaj

18.05. 2015